VIDEO Virtuóz: Takto zahral na klavíri pražský policajt!

NETKY.SK • 13 December 2013, 16:30 • 2 min
VIDEO Virtuóz: Takto zahral na klavíri pražský policajt!

PRAHA – Aj medzi obyčajnými ľuďmi sa nachádzajú výnimočné talenty! Svedčí o tom aj toto krátke video z českej metropoly.

slovakia

left justify in out

Na videu sa objavil jeden mimoriadne nadaný český policajt. Príslušník českého policajného zboru si zahral na klavír, ktorý je prístupný pre verejnosť na niektorých miestach v Prahe. Policajt hral na klavíri pri filozofickej fakulte pražskej univerzity.

Video nahrala na YouTube ruská turistka Katya Pushková, ktorá k nemu napísala: „Toto je Praha!“. O talente českého policajta písal dokonca aj britský web Daily mail. Video už videlo takmer pol milióna ľudí.

Priamy nadriadený policajta však nezdieľa jeho popularitu, pretože si ho podľa serveru tn.cz predvolal na „koberček“. Muž zákona mal totiž namiesto hrania na klavíri riadiť premávku na križovatke. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies