VIDEO Spevák šnupal kokaín v českej verejnoprávnej televízii!

NETKY.SK • 23 December 2013, 11:38 • 2 min
VIDEO Spevák šnupal kokaín v českej verejnoprávnej televízii!

PRAHA – Televízny program Tečka páteční noci, ktorý vysiela česká televízia ČT Art sa poriadne zvrhol. Hosťom bola alternatívna skupina Vanessa, ktorej frontman si šňupol kokaín v priamom prenose!

slovakia

left justify in out

Samir Hauser najskôr zakričal: „Bež do p**e!..Teraz si dáme lajnu na Biblii.“ Hauser si spravil na knihe lajnu a v priamom prenose si šňupol. O niekoľko minút neskôr sa pozvracal.

Okrem kapely Vanessa v štúdiu sedela nahá žena, ktorá lízala lízatko v tvare ženského pohlavného orgánu a v druhej ruke mala vibrátor. Nahá žena si neskôr počas piesne Disko číča od kapely Vanessa rozmazávala po tele krv.

Moderátor Jiří Havelka sa pre portál lidovky.sz vyjadril: „Prebehlo to štandardne, celkom si za tým stál.“ Moderátor údajne čakal, že to celé dopadne omnoho horšie.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies