VIDEO: Na TV JOJ dnes štartuje unikátny seriál Ultimátum. Napätie, dráma a skvelí herci!

NETKY.SK • 26 Marec 2022, 08:00 • 2 min
VIDEO: Na TV JOJ dnes štartuje unikátny seriál Ultimátum. Napätie, dráma a skvelí herci!

BRATISLAVA - Televízia JOJ už dnes o 20:35 ponúkne svojim divákom výnimočný projekt – osemdielnu minisériu Ultimátum, ktorá je prvou koprodukčnou spoluprácou televízie JOJ s Českou televíziou. Miniséria vznikla pod režisérskou taktovkou Michala Kollára v produkcii KFS Production.

slovakia

left justify in out

Novinka televízie JOJ je moderným a v našej televíznej tvorbe unikátnym projektom takzvaného „contained thrilleru“, kde sa napínavý dej sústreďuje na jedno miesto. Uzavretý príbeh počas 8 epizód je kombináciou niekoľkých atraktívnych žánrov.

 

 

Politický triler, rukojemnícka a lekárska dráma. „Záujem rešpektovaného seriálového producenta, akým je Česká televízia, koprodukovať pôvodný seriál televízie JOJ Ultimátum, je dôkazom výnimočnosti a kvality 8-dielnej minisérie, ktorá sa na obrazovky dostane v najsledovanejší televízny večer. Som hrdý na našich tvorcov, ktorých projekty lákajú medzinárodných partnerov stále viac, čoho výsledkom je aj prvá seriálová spolupráca svojho druhu s Českou televíziou. Práca s českými kolegami bola mimoriadne prínosná a verím, že Ultimátum stojí na začiatku dlhodobého partnerstva, ktoré divákom na Slovensku a v Česku prinesie ešte viac originálnych projektov,“ povedal Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group.

 

Prečítajte si tiež: SND si pripomenie Deň učiteľov a vyzdvihne ich životné poslanie

 

 

„Už je to pár rokov, čo sme iniciovali stretnutie so zástupcami TV JOJ ohľadom možnej úzkej spolupráce. Naša divízia v Brne má k Bratislave blízko, bolo teda na mieste zamyslieť sa nad možnosťou realizácie spoločných projektov. Vtedy bolo ponúknutých viacero seriálov na koprodukciu a vzájomne sme sa zhodli na tom, že práve Ultimátum je najviac atraktívne pre spoločný cieľ – pokúsiť sa o spoluprácu na náročnom a vysoko kvalitnom projekte,” odpovedala kreatívna producentka České televize Brno Jiřina Budíková na otázku, prečo sa ČT rozhodla vstúpiť ako koproducent do seriálu.

 

„S výsledkom sme nadmieru spokojní. Verím, že sme spoločne dokázali vytvoriť seriál, ktorý obstojí v konkurencii nielen na českom a slovenskom trhu, ale aj v porovnaní so zahraničnými streamovacími kanálmi,“ dodala. 

 

O čom bude dej? 

 

Policajný vyjednávač Dano Andrik (Ján Koleník) sa ocitá uprostred rukojemníckej drámy na oddelení kardiochirurgie, kde sa okrem ministra obrany (Sveťo Malachovský) nachádza aj Danova tehotná priateľka Lena (Ester Geislerová). Aby ju Dano spolu s pacientmi a personálom dostal na slobodu, musí čeliť požiadavkám nevyspytateľného únoscu Korňana (Milan Bahúl) na jednej strane a tlakom najvyšších politických špičiek na druhej. Čas beží a Dano sa musí rozhodovať rýchlo: či postupovať podľa príkazov z najvyšších miest, alebo, paradoxne, pomôcť únoscovi očistiť jeho meno. 

 

 

O produkciu sa postarala Jana Kluková. V novinke sa predstavia tiež Dušan Cinkota, Diana Mórová, Zuzana Konečná, Edita Borsová, Gregor Hološka, Juraj Hrčka, Alena Mihulová, Tatiana Kulíšková, Peter Kočiš, Marko Igonda, Miroslav Etzler a ďalší. 

 

Možno vás zaujme: Yael má nový klip s Tinou. Radikálne si zmenil účes!
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Lukas Dedik
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies