Veselé video policajtov: Chcete byť na Vianoce doma? Dodržujte predpisy, spievajú

NETKY.SK • 22 December 2017, 07:00 • 2 min
Veselé video policajtov: Chcete byť na Vianoce doma? Dodržujte predpisy, spievajú

Originálnym spôsobom sa rozhodli upozorniť na zhoršenú dopravnú situáciu pred Vianocami policajti z novozélandského Wellingtonu. Spojili sa so záchranármi a hasičmi a vytvorili zábavné video.

slovakia

left justify in out

Proti zvýšenému počtu obetí na cestách Nového Zélandu sa pred Vianocami pokúsili zabojovať policajti z mesta Wellington. Spolu s miestnymi hasičmi a záchranármi naspievali na melódiu známej vianočnej pesničky Felíz Navidad originálny text. V klipe, v ktorom si zahral okrem starostu Justina Lestera aj pes, upozorňujú postupne vodičov na najčastejšie dopravné priestupky, informuje server BBC.

 

Vyzývajú ich, aby spomalili, nejazdili pod vplyvom alkoholu, pripútali sa a venovali dostatočnú pozornosť šoférovaniu. To všetko, aby potom mohli osláviť Vianoce v kruhu svojej rodiny.

Video malo veľký úspech, na Facebook ho zavesili v utorok podvečer a už ho videlo vyše šesťsto päťdesiat tisíc ľudí. Pozrite si ho aj vy, a šoférujte bezpečne.

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
peter bercik
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies