Veľvyslanectvo Ruska ostro odpovedalo na protiruské publikácie v britských médiách

NETKY.SK • 21 November 2017, 10:43 • 2 min
Veľvyslanectvo Ruska ostro odpovedalo na protiruské publikácie v britských médiách

MOSKVA - Diplomati poukázali na špekulácie okolo Ruska, zahraničnými titulkami článkov pre prilákanie pozornosti k svojim článkom.

slovakia

left justify in out

Veľvyslanectvo Ruska vo Veľkej Británii zverejnilo sériu príspevkov na sociálnej sieti Twitter ako reakciu na protiruské poznámky v britských vydavateľstvách.

 

"Meno Putina sa stalo naozajstným brandom pre upútanie pozornosti ku článkom, ktoré by ináč málo kto čítal," napísali diplomati komentár ku článku z názvom - Putin chce oddelenie a prívrženci Brexitu riskujú, že sa z nich stanú užitočný idioti.

 

V inom vyhlásení, pracovníci veľvyslanectva uvádzajú ešte jeden príklad falzifikátnej žurnalistiky na poznámku Times s titulom KGB bol vždy majstrom falošných správ. "Viac takých článkov - menej dôvery verejnosti k bežným médiám," píšu diplomati a poukazujú na to, že vydavateľstvo sa snaží obviňovať už neexistujúcu organizáciu.

 

Nedávno diplomatická misia zažartovala nad The Sun kvôli článku - Chladnejšie ako v Murmansku, poukázali na to, že vydavateľstvo sa snaží zobraziť a obviniť Rusko vo vzniku všetkého zlého, aj keď ide o nepriaznivé počasie. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies