V Trenčianskych Bohuslaviciach vypukne v piatok Žákovic Open, brány festivalu sa otvárajú o 15:00!

NETKY.SK • 27 Júl 2022, 14:00 • 2 min
V Trenčianskych Bohuslaviciach vypukne v piatok  Žákovic Open, brány festivalu sa otvárajú o 15:00!

Obľúbený rodinný festival Žákovic Open v malebnom prostredí Bošáckej doliny je pripravený! Nechýba parkovanie, stanová dedinka ani kyvadlová doprava zadarmo. Po dvoch rokoch si ho môžete užiť bez obmedzení 29. a 30. júla!

slovakia

left justify in out

 „Je to už 22. ročník festivalu a pre mňa je veľmi radostné, že sa nám ho darí robiť už toľko rokov vďaka našim fanúšikom, ľuďom z Bošáckej doliny, ako aj našim partnerom. Najskôr to bolo kamarátske stretnutie kapiel, ale že to môže dosiahnuť toľko ročníkov, by mi nikdy nenapadlo. Som rád, že sa veci vrátili do normálu a že tento pocit po dvoch rokoch zažije aj náš festival. Tešíme sa, že sa opäť stretneme aj s tými návštevníkmi, ktorí sa nezmestili na festival v posledných dvoch rokoch,“ pozýva organizátor festivalu Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

 

 img

 

Program festivalu je určený všetkým. Ide opäť o kombináciu rôznych hudobných štýlov, aby si každý návštevník prišiel na svoje. Do Trenčianskych Bohuslavíc príde zahrať stálica Hex obľúbenci Billy Barman, Medial Banana, Chiki Liki Tu-a či objav roka Tamara Kramar. Nebudú chýbať kapely Žena z Lesoparku, Vetroplach, O.B.D. Toddler Punk, Cpt. Slice, Autodrom, Fishface či Random Choices.

 

img

 

Žákovic Open pripravil tento rok výnimočnú Poctu Mekymu, ktorú príde osobne podporiť aj Katka Žbirková. V špeciálnom koncerte pre Mekyho zahrajú hudobníci a speváci z kapiel Billy Barman, Chiki Liki Tua-a, HEX, Medial Banana, Para a Diego. Pozvanie prijali aj Emma Drobná a Laura Weng. K fantastickej atmosfére prispeje aj chillout zóna, ktorá sa v noci zmení na tanečný parket!

 

img

 

 

„Stanová dedinka sa nachádza cez cestu oproti areálu festivalu a je zadarmo. Pripravili sme aj stanovú dedinku Extra, ktorá je umiestnená hneď vedľa pódia, takže ste priamo v centre diania. Dedinka je oplotená a strážená a ponúka benefity pre návštevníkov ako  sedenie so slnečníkmi, chladničky, veselý bazénik, sprchu, umývadlá či toalety,“ vymenúva Yxo.

 

img

 

Návštevníci festivalu, ktorí prídu vlastným autom, môžu parkovať zadarmo na upravenej časti poľa smerom na Bošácu.  .

 

„Tak, ako každý rok bude premávať aj kyvadlová doprava. V piatok zo stanice v Novom meste nad Váhom od 15:00 do 20:00 v približne 40-minútových intervaloch priamo do areálu a v nedeľu z areálu od 9:00 do 11:00 na stanicu v Novom meste nad Váhom v rovnakých intervaloch. A to všetko zadarmo,“ uzatvára Tomáš „Yxo“ Dohňanský. 

 

 img
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Felecia sefredaktorka
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies