V Pezinku objavili policajti mŕtvu ženu

NETKY.SK • 5 December 2019, 10:53 • 2 min
V Pezinku objavili policajti mŕtvu ženu

PEZINOK - Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku.

slovakia

left justify in out

Policajti kontrolovali podguráženého šoféra
Hliadka Obvodného oddelenia PZ Pezinok kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ktorý javil známky požitia alkoholu. Na mužovi si všimli aj čerstvé zranenia na tvári a rukách. Bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Miháliková informovala, že pri preverovaní zistili, že v Kučišdorfskej doline došlo medzi vodičom a ďalšími dvoma osobami k fyzickej roztržke s použitím noža. Na miesto dorazili aj ďalšie hliadky. Následne pri pátraní objavili v jarku na Fajgalskej ceste v Pezinku telo ženy bez známok života.

 

 

Polícia začala trestné stíhanie

Prípad si vzhľadom na jeho závažnosť prevzal vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave a začal trestné stíhanie vo veci trestného činu vraždy. Na mieste sa v súčasnosti vykonávajú všetky potrebné neodkladné a neopakovateľné úkony. 

 

"Na mieste sa v súčasnosti vykonávajú všetky potrebné neodkladné a neopakovateľné úkony. Hneď ako to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní, budeme verejnosť o prípade informovať," vyjadrila sa polícia na svojom Facebooku. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristian Kubis

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies