V Bratislave vystúpi líder kapely Rammstein Till Lindemann!

NETKY.SK • 23 Október 2021, 17:09 • 2 min
V Bratislave vystúpi líder kapely Rammstein Till Lindemann!

Najväčšia hudobná udalosť roka! V Bratislave vystúpi spevák kultovej skupiny Rammstein! Charizmatický a neprehliadnuteľný Till Lindemann to roztočí 20. januára 2022 v Incheba Expo Aréne. V rámci Ich Hasse Kinder Tour 2022 predvedie Till nové aj staré piesne, brutálne videá aj špeciálne efekty! Príďte 20. januára do Incheby na vlastnej koži pocítiť neskutočnú energiu jedného z najlepších frontmanov rocku!

slovakia

left justify in out

Líder najväčšej nemeckej skupiny Rammstein, talentovaný hudobník, veľký počet a fenomén na hudobnej scéne. To je spevák a skladateľ Till Lindemann, ktorý má neuveriteľnú charizmu, famóznu hlasovú silu a niekedy až desivú energiu. Milujú ho milióny fanúšikov na celom svete, ktorí si nenechajú ujsť ani jedno turné. Jeho koncerty sú pôsobivé ako sopečná erupcia, plné vizuálnych efektov a pyrotechniky. A vy ich 20. januára môžete zažiť na vlastné oči a uši!

 

„Sme veľmi radi, že sa nám v týchto náročných časoch podarilo dohodnúť vystúpenie Till Lindemanna v Bratislave. Veríme, že naša snaha bude ocenená vypredanou Incheba Expo Arénou,“ teší sa organizátor koncertu spoločnosť Ticketmedia s.r.o.

 

img

 

58-ročný Till si tentokrát so sebou na turné neberie svojho kolegu z projektu Lindemann, predstaví však skladby z oboch albumov. Lill Lindemann a Peter Tägtgren vydali v roku 2015 debutový album Skills In Pills, ktoré sa stretlo s vrelým prijatím nielen fanúšikov ale vďaka kontroverzným textom piesní a sprievodným klipom sa dostalo do povedomia širšej hudobnej verejnosti. Druhý hudobný počin s názvom  F & M  vyšiel v roku 2019 a obsahuje skladby Steh auf, Ich weiss es nicht a Knebel. V hlavnom meste Slovenska predstaví Till Lindemann svoje vlastné Ich Hasse Kinder Tour 2022. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo experimentálnych a nekonvenčných hudobných nápadov, pôsobivé videoprojekcie a pyrotechnické efekty. Nenechajte si ujsť jedinečný zážitok s Tillom Lindemannom, na tento večer určite dlho nezabudnete. Stretneme sa 20. januára 2022 v Incheba Expo Aréne a 22. januára 2022 v Tipsport Aréne v Prahe.  

 

Vstupenky na Ich Hasse Kinder Tour 2022 sú dostupné na stránke TUDôležité upozornenie - koncert je určený osobám 18+. Organizátor podujatia sa rozhodol organizovať koncert v režime OTP a to podľa platnej vyhlášky č.241 vydanej ÚVZSR. 

 

Režim OTP oprávňuje vstup na podujatie pre osoby, ktoré spĺňajú aspoň jednu z týchto podmienok:

1. osoba je plne očkovaná alebo
2. osoba je otestovaná, pričom sa môže preukázať antigénovým testom nie starším ako 48 hodín od odberu alebo PCR/LAMP testom         nie starším ako 72 hodín od odberu alebo

3. osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180-dňami.

 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katarina Zakova

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies