V Bratislave vykradli múzeum, polícia pátra po páchateľoch

NETKY.SK • 9 Júl 2024, 14:49 • 2 min
V Bratislave vykradli múzeum, polícia pátra po páchateľoch

BRATISLAVA - Páchatelia zároveň vo vnútorných priestoroch múzea rozbili vitríny a sklenenú výplň na dverách vystaveného historického autobusu.

slovakia

left justify in out

Polícia objasňuje trestný čin krádeže vlámaním do dopravného múzea v Bratislave, ku ktorému došlo v noci na utorok. V tejto súvislosti pátra po neznámych mladých páchateľoch. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Páchatelia zároveň vo vnútorných priestoroch múzea rozbili vitríny a sklenenú výplň na dverách vystaveného historického autobusu. Porozhadzovali vystavené exponáty bicyklov, motoriek a uniforiem. "Z múzea odcudzili aj kord z 19. storočia a z miesta utiekli," skonštatoval Szeiff.

Akékoľvek informácie o totožnosti oboch mladíkov, rovnako tak o mieste ich súčasného pohybu alebo pobytu môže verejnosť oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na profile polície na sociálnej sieti.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Viktória Gromová
Zdroj: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj, Foto: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies