USA: Obama pripustil neúspech pri prezentácii krokov na záchranu ekonomiky

NETKY.SK • 5 November 2010, 13:08 • 2 min
USA: Obama pripustil neúspech pri prezentácii krokov na záchranu ekonomiky

USA Obama pripustil neúspech pri prezentácii krokov na záchranu ekonomiky - Politika Americký prezident Barack Obama po kongresových voľbách v USA pripustil, že znepokojeným Američanom nedokázal úspešne prezentovať svoje posolstvo ohľadom záchrany ekonomi

slovakia

left justify in out

img

Americký prezident Barack Obama po kongresových voľbách v USA pripustil, že znepokojeným Američanom nedokázal úspešne prezentovať svoje posolstvo ohľadom záchrany ekonomiky. Informovala dnes o tom tlačová agentúra AP.

V rozhovore pre televíziu CBS, ktorý sa bude vysielať v nedeľu, Obama uviedol, že sa viac nebude venovať takému líderskému štýlu, aký prezentoval v čase svojho uchádzania sa o kreslo prezidenta.

Zároveň šéf Bieleho domu uznal, že byť lídrom neznamená len robiť legislatívu, ale je to tiež "otázka presviedčania ľudí, ich spolčovania", ako aj nastavenia tónu a predkladania argumentov, ktoré ľudia pochopia.

Podľa Obamových slov demokrati v tomto - pri prezentácii ekonomických krokov - neboli vždy úspešní. Zdôraznil, že za to berie na seba osobnú zodpovednosť.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies