Titulná skladba k muzikálu Snehová kráľovná zaznie už koncom tohto týždňa

NETKY.SK • 4 December 2019, 11:54 • 2 min
Titulná skladba k muzikálu Snehová kráľovná zaznie už koncom tohto týždňa

Speváčka Dominika Mirgová má nový videoklip k piesni „Roztopím“, ktorý sa nakrúcal na Záhorí pod taktovkou režiséra a scenáristu Dušana Krajčoviča. Štáb si pri nakrúcaní užil dážď aj chlad.

slovakia

left justify in out

Emotívna pieseň odznie na premiére muzikálu 8. decembra v Eurovia Aréne ŠH Pasienky v Bratislave. Potom sa muzikál vyberie za fanúšikmi po celom slovensku, budú si ho môcť pozrieť od Prešova až po Nitru.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Premiéra sa nám pomaličky ale isto blíži 😍😅 Vstupenky - www.snehovakralovna.sk

Príspevok, ktorý zdieľa Snehová Kráľovná - muzikál (@snehovakralovnamuzikal),

 

Hudbu k muzikálu Snehová kráľovná zložili Kari Kimmel a Tomi Popovič. Texty piesní napísal Marián Brezáni. Titulnú skladbu s názvom "Roztopím" emotívne naspievala Dominika Mirgová a teraz k nej nakrútila nový klip. Natáčalo sa v pieskových dunách na Záhorí.

 

 

"S Tomim, režisérom aj producentom  sme dohodli miesto a čas, kde sa stretneme a išlo sa na vec. Celý štáb bol veľmi milý a kameraman trpezlivý. Od rána nám síce pršalo, ale verili sme predpovedi počasia a okolo obeda nám vykuklo aj slniečko." 

 

img

 

"Aj keby si možno každý myslel, že k takejto pesničke patrí kožuch a poriadne zimné oblečenie, v klipe uvidíte pravý opak. Keďže som mala na sebe iba šaty, nebolo to jednoduché pri každej klapke dať dole sveter. Klepala som sa od zimy!," prezradila krásna Dominika Mirgová.

 

Réžiu, scenár aj kameru klipu má na konte Dušan Krajčovič. V klipe si okrem Dominiky zahrali aj mladí herci Patrik Visa a Görcs Chiara.

 

 

"Bavilo ma práve to neočakávateľné. Vďaka režisérovi sa mi nakrúcalo v podstate ľahko a rýchlo. Som človek, ktorý sa dokonale vie vcítiť do atmosféry a prepadnúť emóciám a práve preto ma veľmi nebolo treba usmerňovať. Ešte, keby bolo plus 20 stupňov, tak by to bolo dokonalé, ale v konečnom dôsledku nás neodradila ani tá zima,“ smeje sa Dominika.

 

img

 

Prekrásny rodinný muzikál Snehová kráľovná na motívy Hansa Christiana Andersena je o sile lásky a priateľstva, ktorá dokáže roztopiť aj zamrznuté srdce a prebrať ho znova k životu. Libreto k muzikálu napísala Miroslava Váhovská, Maja Glasnerová a Peter Oravec. Réžiu má na konte Peter Oravec. V hlavných úlohách sa predstavia speváci a herci Barbora Švidraňová, Darius Koči, Majo Labuda, Romana Dang Van či Lucia Vráblicová. Nenechajte si ujsť premiéru muzikálu 8. decembra v Eurovia Aréne ŠH Pasienky v Bratislave.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zopár fotiek z dnešnej skúšky ❄️🤗

Príspevok, ktorý zdieľa Snehová Kráľovná - muzikál (@snehovakralovnamuzikal),

 

"Ja sa už neskutočne teším na premiéru, ktorá sa blíži. Keďže aj s mojim synom milujeme hudobné predstavenia, určite si premiéru nenechám ujsť. Hudbou a kultúrou ako takou žije celá moja rodina, muzikál Snehová kráľovná bude pre nás výnimočný," pozýva na muzikál Dominika.

 

 

Muzikál sa predstaví po celom Slovensku od Prešova až po Šaľu. Možnosť zakúpenia vstupeniek cez internet https://vstupenky.maxiticket.sk/snehova-kralovna-muzikal-bratislava-2019 Všetky potrebné informácie sú k dispozícii na www.snehovakralovna.sk

 

SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ - TAJOMSTVO ZRKADLA

08.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Bratislava

10.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Michalovce

13.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Stará Ľubovňa

14.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Prešov

15.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Košice

17.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Poprad

18.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Ružomberok

19.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Martin

21.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Myjava

16.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Levice

17.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Nové Zámky

19.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Banská Bystrica

20.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Nitra

22.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Trenčín

23.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Považská Bystrica

24.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Prievidzatwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
lukas cief
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies