TFN 18: Boj o Hornú Nitru ponúkne kopec domácich borcov a až tri zápasy v ťažkej váhe

NETKY.SK • 15 Marec 2023, 11:04 • 2 min
TFN 18: Boj o Hornú Nitru ponúkne kopec domácich borcov a až tri zápasy v ťažkej váhe

Titan Fight Night sa vracia na scénu. Obľúbený galavečer zapíše už svoju osemnástu kapitolu. Podujatie s podtitulom TFN Talents/Boj o Hornú Nitru ovládne Mestskú športovú halu v Partizánskom. Akcia si za uplynulú dobu spravila dobré meno vďaka nabitej štartovke, kvalitným výkonom i pestrej svetelnej a zvukovej šou.

slovakia

left justify in out

Ani tentokrát to nebude inak a ľudia sa majú na čo tešiť. Lákadlom TFN 18 je aj fakt, že sa predstavia hlavne domáci borci a diváci uvidia až tri zápasy v ťažkej a jeden v poloťažkej váhe.


V poloťažkej váhe sa proti sebe v slovensko-maďarskom súboji postavia Karas s Kochanom, pričom Kochan bude chcieť v odvete poraziť Karasa na domácej pôde. V ťažkej váhe sa môžeme tešiť na dlho odkladanú bitku Sameka s Hianikom i odhodlaného Szarvaša s nestarnúcim Baboľom. Lákadlom bude aj súboj obrovitého Grznára s domácim Reptikom,“ navnadil Marek Herda, zakladateľ Titan Fight Night a prezident Slovenského zvazu MMA, ktorý galavečer zastrešuje spolu s mestom Partizánske na čele s primátorom Jozefom Božikom.

img

V klietke sa predstavia aj známi i skúsení borci amatérskeho MMA ako Harant, Beňačka, Kováč, Stanko či Švagerko. Lákadlom bude zápas Bánovského Vrábla. Predvedú sa aj mladé talenty Křen a Trnkócy a nebude chýbať ani ženský zápas, o ktorý sa postará duo Ambrušová a Veselá. Dievčatá sa pobijú o miesto slovenskej jednotky v ich váhovej kategórii.
Zastúpenie tak bude mať viacero slovenských klubov a zárukou kvality budú aj vystúpenia slovenských reprezentantov v MMA. „Opäť sa podarilo dať dokopy pestrú štartovku, takže sa je na čo tešiť a je si z čoho vyberať. Sme radi, že početnú skupinu domácich zápasníkov z regiónu doplnia skúsené tváre z iných klubov, čo je v súčte zárukou kvalitného večera. Všetkých už teraz pozývame. Vidíme sa v boji o Hornú Nitru,“ uzavrel Marek Herda.
Titan Fight Night 18 sa v Partizánskom uskutoční 25. marca od 18:00 hod. Dvere športovej haly však budú otvorené už od rána. Dopoludnia sa tam uskutoční 37. kolo ligy MAMMAL, kde sa predstavia ďalšie mladé talenty slovenského amatérskeho MMA. Atraktívne zápasy prinesú výkony detí, mládeže aj seniorov. Vstup na ligové boje je bezplatný, lístky na TFN 18 si môžete kúpiť tu.

 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies