Telo Kaddáfího odviezli z nákupného centra

NETKY.SK • 25 Október 2011, 20:36 • 2 min
Telo Kaddáfího odviezli z nákupného centra

Telo Kaddáfího odviezli z nákupného centra - Politika Telá bývalého líbyjského vodcu Muammara Kaddáfího, jeho syna Mutasima ako aj bývalého šéfa líbyjskej armády odviezli z chladiaceho zariadenia pri trhovisku v meste Misuráta na pohreb. Televízny štáb ag

slovakia

left justify in out

img

Telá bývalého líbyjského vodcu Muammara Kaddáfího, jeho syna Mutasima ako aj bývalého šéfa líbyjskej armády odviezli z chladiaceho zariadenia pri trhovisku v meste Misuráta na pohreb.  
Televízny štáb agentúry Associated Press v pondelok neskoro večer spozoroval tri vozidlá, vychádzajúce z objektu s chladiacim zariadením. Po vstupe do chladiarne novinári zistili, že telá sú preč.
Podľa veliteľa povstalcov v Syrte, rodnom meste zvrhnutého diktátora, telesné pozostatky odovzdali príslušným úradom na pohreb. 
Telá Muammara Kaddáfího, Mutasima a bývalého ministra boli pre verejnosť vystavené štyri dni a prišli sa na ne pozrieť tisícky ľudí.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies