Talentovaná Sarah C predstavuje novinku Harmónia a mieri do Hollywoodu!

NETKY.SK • 4 Apríl 2023, 15:35 • 2 min
Talentovaná Sarah C predstavuje novinku Harmónia a mieri do Hollywoodu!

Sarah C je mladý talent na slovenskej hudobnej scéne! Šikovná speváčka a tanečníčka si k 13. narodeninám darovala novú pieseň. K novinke Harmónia nakrútila pod taktovkou režiséra Michala Nemtudu jedinečný klip v Nízkych Tatrách. Na Chopku si spolu so štábom užila veľkú zábavu, zimu aj sneh. Sarah však mieri ešte vyššie! Nedávno absolvovala iPOP event Los Angeles, kde si ju americký producent vybral na ďalšiu spoluprácu!

slovakia

left justify in out

Sarah C začínala so spevom v detskej skupine Superdeti, ktorej donorom je moderátorka Barborka Krajčírová. Okrem spevu sa venuje tancu, herectvu aj dabingu. Všestranná Sarah má za sebou náročný rok 2022 a úspešný štart roka 2023. Pozvali ju totiž do Los Angeles na iPOP event, kde sa odprezentovala pred producentami a skautami z Hollywoodu. Domov si priniesla medailové ocenenia v kategórií spev, tanec aj herectvo, ale hlavne veľkú skúsenosť a prísľub do budúcnosti. Po hektickom roku si Sarah chcela upokojiť myseľ a preto teraz prichádza s novou piesňou Harmónia. Hudbu zložil Adam Miščík alias Adiss, text napísali spoločne Adam Miščík, Róbert Ondriáš a Sarah C. O mix a master sa postaral Fillipian.

img

Túto pesničku milujem, dala som si ju ako darček k mojim 13. narodeninám. Veľmi dobre sa mi spieva a príjemne graduje. Text sme písali spolu s producentom Adissom. Je to pieseň o prírode, o jej sile a harmónii. Vychutnajte a užívajte si čas strávený v prírode, je na nezaplatenie,“ odkazuje fanúšikom Sarah C.

 

K songu Harmónia vznikol jedinečný vizuál, ktorý sa nakrúcal v Nízkych Tatrách. Sarah miluje prírodu a preto chcela spraviť klip, ktorý by ukázal krásu  Slovenska a našich hôr.

Pri nakrúcaní bola veľká zima. Triasla som sa po každej klapke. Bolo krásne, ale fúkal vetrík, ktorý bol na Chopku ľadový. Ale staral sa o mňa celý štáb. Moja kostymérka Kajka Čemová ma vždy po zábere zakryla bundou a dekou. A môj tatino mi nosil čaj. Najviac sme sa nasmiali, keď sme boli hore na Chopku a hľadali sme ideálne miesto na zábery. Kým sme ho našli, tak sa každý zo štábu zaboril po pás do snehu,“ s úsmevom spomína na nakrúcanie Sarah C.

img

Réžiu klipu má na konte obľúbený režisér Michal Nemtuda, ktorý so Sarah nakrútil už šesť videoklipov. 

Sarah už pre mňa nie je žiadna "novinka", máme spolu odrobených už zopár projektov, ktoré vždy dopadli na výbornú. Inak tomu nebolo ani teraz. Pesničku Harmónia sme nakrúcali v Tatrách hlavne kvôli krásnemu prostrediu, po vypočutí skladby sme hneď vedeli kam pôjdeme. So Sarah si rozumieme, vždy pochopí, čo od nej očakávam. V horách sme boli v mínusových teplotách, museli sme všetko stíhať s prehľadom a bez zbytočných opakovaní záberov. Určite to nebol posledný spoločný projekt, už začíname rozmýšľať, čo ďalej,“ plánuje Michal Nemtuda.

 

Aktuálne Sarah C pripravuje ďalšie songy a dokončuje svoj prvý album. V lete sa opäť chystá do amerického LA, kde bude nahrávať tri single v angličtine a nakrúcať k nim aj klipy. Počas pobytu v USA si ju všimli viacerí skauti a v Hollywoode si našla aj niekoľko kamošiek. Z Ameriky jej dokonca prichádzajú ponuky na kastingy, ktoré si talentovaná speváčka nenechá ujsť.

Sarah Caroline Ondriáš hrá na klavíri, tancuje latino tance, jazz, folklór aj K-pop. Spev si zdokonaľuje pod dohľadom učiteľa Davida Árvu z Muzikálovej akadémie RDS Art Group. Koncom roka 2022 získala druhé miesto v celoslovenskej detskej speváckej súťaži Hviezdička. Všestranná Sarah profesionálne dabuje pre viaceré dabingové štúdiá na Slovensku a aktuálne dokonca dabuje seriály a rozprávky pre platformu Disney +.Všetky informácie nájdete tu:

https://www.instagram.com/sarah_c_music/

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies