Súťaž: Chceš zažiť koncert VIVALDIANNO úplne zadarmo? Neváhaj a zapoj sa do našej súťaže!

NETKY.SK • 15 Marec 2024, 19:00 • 2 min
Súťaž: Chceš zažiť koncert VIVALDIANNO úplne zadarmo? Neváhaj a zapoj sa do našej súťaže!

Bratislavu a Banskú Bystricu ovládne hudba barokového génia Antonia Vivaldiho! Multimediálna show VIVALDIANNO pochádza z pera autora, producenta a člena legendárnej skupiny Lucie Michala Dvořáka. Jej nová úprava VIVALDIANNO Shining Venice je pokračovaním megaúspešnej hudobnej show, ktorá dobila svet. Nenechajte si ujsť jedinečný 3D zážitok plný emócií a moderných technológií 20.3.2024 v NTC v Bratislave a 30.5.2024 na štadióne HC 05 Banská Bystrica!

slovakia

left justify in out

Tri roky svetového turné, 30 svetových metropol a vyše 250 tisíc divákov! To sú úspechy projektu VIVALDIANNO, ktoré teraz prichádza s novou show. Nová verzia Shining Venice vtiahne divákov do mrazivého príbehu barokového génia Antonia Vivaldiho, ktorý sa odohráva v magickej atmosfére rozžiarených Benátok. 3D koncertné predstavenie plné emócií a technológií stiera rozdiely medzi krajinami a kultúrami a je doslova „bez hraníc". Prvky rocku sa štýlovo prelínajú s barokovou hudbou a najmodernejšími technológiami.

„Vo VIVALDIANNO hrá množstvo renomovaných českých i medzinárodných sólistov. Pozval som si mená ako Jiří Vodička - koncertný majster Českej filharmónie, Terézia Kovalová - obľúbená mladá česká violončelistka a mnoho ďalších. Show má silnú artrockovú atmosféru vďaka nádhernej zmesi sláčikového kvarteta, elektrických a akustických gitár, klávesov a syntetizátorov, perkusií, etnických hudobných nástrojov a zvukových efektov. Všetci sa tešíme na slovenských fanúšikov v Bratislave a v Banskej Bystrici,“ pozýva tvorca Michal Dvořák.

Pre našich čitateľov a sledovateľov na Instagrame sme si pripravili súťaž o dva lístky na hudobnú show VIVALDIANNO. Podmienky na zapojenie sa do súťaže sú jednoduché.

  • dajte like na post o súťaži na hudobnú show
  • do komentáru na príspevok na Instagrame označte osobu, s ktorou by ste si túto hudobnú show chceli užiť
  • a pre väčšiu šancu na výhru zdieľajte príspevok na svojom profile.

Výhercov súťaže vyžrebujeme na Instagrame v nedeľu 17. marca. Prajeme veľa šťastia!twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Barbora Šimkaninová
Zdroj: NK Factory, Foto: VIVALDIANNO (Facebook / Vivaldianno)
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies