Strana SaS znova volá po odškodňovacom zákone

NETKY.SK • 22 Apríl 2021, 11:10 • 2 min
Strana SaS znova volá po odškodňovacom zákone

BRATISLAVA - Poslanec Národnej rady SR za SaS Radovan Sloboda víta postupné uvoľňovanie pravidiel pre šport na Slovensku, no teraz sa však podľa neho treba aktuálne zamerať na odškodňovací zákon.

slovakia

left justify in out

 Vládna strana SaS znova volá po odškodňovacom zákone.  „Je pozitívnou správou, že sa opäť postupne vracia aj rekreačný šport do normálu. Momentálne však prevádzkovatelia fintess centier a športových areálov čelia nedostatku finančných prostriedkov na opätovnú prevádzku, ktorá by bola pre nich rentabilná. Aj z toho dôvodu by bolo správne, aby ruka v ruke s otváraním prišiel aj odškodňovací zákon, ktorý by im pomohol,“ uviedol poslanec.

 

Prečítajte si tiež: Strana SaS chce zrušiť papierové faktúry pri online nákupoch, či tlač potvrdeniek pri platbách kartou


Odškodňovací zákon už viackrát predložil na rokovanie vlády minister hospodárstva Richard Sulík, vtedajší premiér Igor Matovič sa však ním odmietol zaoberať. Teraz v pozícii ministra financií si odškodňovací zákon zobral pod seba. Ministerstvo financií nateraz nekonkretizovalo, kedy by mohol odškodňovací zákon uzrieť svetlo sveta.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies