Storočný vodič zranil v Los Angeles 11 ľudí

NETKY.SK • 30 August 2012, 06:46 • 2 min
Storočný vodič zranil v Los Angeles 11 ľudí

Storočný vodič zranil v Los Angeles 11 ľudí - Krimi Storočný vodič v stredu zranil v kalifornskom Los Angeles 11 ľudí, vrátane deviatich detí, keď stratil kontrolu nad vozidlom. Informovala o tom dnes agentúra DPA s odvolaním sa na americkú stanicu NBC.

slovakia

left justify in out

imgStoročný vodič v stredu zranil v kalifornskom Los Angeles 11 ľudí, vrátane deviatich detí, keď stratil kontrolu nad vozidlom. Informovala o tom dnes agentúra DPA s odvolaním sa na americkú stanicu NBC. 
      Nehoda sa stala vo chvíli, keď deti opúšťali budovu základnej školy a pri stánku si s rodičmi kupovali občerstvenie. Štyri zo zranených detí sú v kritickom stave.
      Vodič Preston Carter sa snažil vyjsť z miesta na parkovisku pri supermarkete a stratil kontrolu nad vozidlom. Pod autom uväznil štyri deti. Podľa jeho slov mu zlyhali brzdy.
      Polícia Cartera nezatkla. Miesto opustil v sprievode svojej dcéry, ktorá celú udalosť označila za "budíček". Carter už podľa nej nebude šoférovať. Platnosť jeho vodičského preukazu vyprší 5. septembra.

Zdroj: TASR/DPAtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies