Spoločnosť OLO zabezpečí v Bratislave odvoz odpadu počas májových sviatkov bez zmien

NETKY.SK • 1 Máj 2023, 20:00 • 2 min
Spoločnosť OLO zabezpečí v Bratislave odvoz odpadu počas májových sviatkov bez zmien

BRATILAVA - spoločnosť OLO bude počas májových štátnych sviatkov vykonávať odvoz odpadu V Bratislave bez zmien. Týka sa to zmesového komunálneho, triedeného, záhradného či kuchynského bioodpadu.

slovakia

left justify in out

Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) bude počas májových štátnych sviatkov vykonávať odvoz odpadu bez zmien. Týka sa to zmesového komunálneho, triedeného, záhradného či kuchynského bioodpadu.

 

Informuje o tom na svojom webe. "Odvoz zmesového komunálneho odpadu, triedeného odpadu, záhradného a kuchynského bioodpadu a jedlých olejov a tukov bude počas štátnych sviatkov 1. mája a 8. mája prebiehať podľa bežného harmonogramu platného na tieto dni," konštatuje OLO.

 

Pripomína však, že zberný dvor na Starej Ivanskej ceste bude počas oboch pondelkových sviatkov zatvorený. Rovnako zatvorený bude aj sezónny zberný dvor Rača na ulici Pri Šajbách, ako aj zariadenie na energetické využitie odpadu (ZEVO).twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies