Špeciálne noviny v Austrálii majú strany nahrádzajúce toaletný papier

NETKY.SK • 5 Marec 2020, 18:11 • 2 min
Špeciálne noviny v Austrálii majú strany nahrádzajúce toaletný papier

BRATISLAVA - Austrálske noviny NT News zaradili do svojho štvrtkového vydania osem strán, ktoré môžu slúžiť ako toaletný papier.

slovakia

left justify in out

Na stránkach sú vytlačené len vodoznaky. "Nemáte toaletný papier? NT News sa o to postará," uviedli v novinách na margo špeciálneho vydania.

 

 

Rozhodnutie prišlo v čase, keď si Austrálčania pre obavy týkajúce sa šírenia nového koronavírusu robia veľké zásoby aj toaletného papiera.

 

Pre každého 4 balenia

Zástupca novín Matt Williams v rozhovore pre Guardian Australia vyhlásil, že to "určite nie je zlá edícia". Austrálčania totiž kupujú toľko toaletného papiera, že v niektorých obchodoch zostali len prázdne regály.

 

 

Tamojšia najväčšia sieť supermarketov v stredu oznámila, že každý zákazník si bude môcť kúpiť len štyri balenia toaletného papiera, pričom obmedzenie platí aj pre internetový obchod. Chcú tak zabezpečiť tento tovar pre čo najviac zákazníkov.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies