Slovenský Volkswagen hľadá viac absolventov ako vlani

NETKY.SK • 10 Február 2015, 12:55 • 2 min
Slovenský Volkswagen hľadá viac absolventov ako vlani

BRATISLAVA - Takmer o polovicu viac vysokoškolských absolventov hľadá Volkswagen Slovakia (VW SK) do tohtoročného Trainee programu. Okrem pracovných skúseností v ňom získajú aj stáž v niektorom zo zahraničných závodov koncernu Volkswagen.

slovakia

left justify in out

"Tohtoročným a minuloročným absolventom vysokých škôl ponúkame 29 pracovných miest v našom Trainee programe. Uplatnenie tu nájdu predovšetkým absolventi technických a ekonomických smerov. Otvárame pozície napríklad v oddeleniach zabezpečenia kvality, logistiky, údržby, manažmentu produktu, priemyselného inžinierstva, plánovania, či na personálnom oddelení. Miesta potrebujeme obsadiť v bratislavskom, ale i martinskom závode," hovorí projektová vedúca Trainee programu VW SK Katarína Petruľáková.
     

Cieľom programu je pripraviť špecialistov pre odborné útvary a manažérsky dorast. V prvej fáze trainees pôsobia na odbornom útvare. Na záver programu ich spoločnosť vyšle minimálne na mesačnú stáž v niektorom zo zahraničných závodov koncernu Volkswagen, napríklad v Nemecku, Portugalsku či Brazílii.
     

Pre tých, čo ešte študujú, ponúka VW SK program IngA – Inžinier v automobilovom priemysle, ktorého sa môžu zúčastniť už počas štúdia a získať tak praktické skúsenosti. Tí najlepší získajú aj štipendium. Študenti sa môžu tiež stať členom IngA Klubu – Klubu študentov VW SK, ktorý sa zameriava na zážitkové odborné vzdelávanie a networking.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies