Slovan potvrdil, že dohoda o zmene vlastníka klubu prebehla úspešne

NETKY.SK • 16 Júl 2020, 15:56 • 2 min
Slovan potvrdil, že dohoda o zmene vlastníka klubu prebehla úspešne

BRATISLAVA - Hokejový klub HC Slovan Bratislava už čoskoro zmení majiteľa. "Belasí" na svojom klubovom webe potvrdili podpis memoranda o podpise kúpno-predajnej zmluve medzi súčasným majiteľom Jurajom Širokým a novým budúcim vlastníkom.

slovakia

left justify in out

Spojitosť s Esetom 

Mal by sa ním stať Rudolf Hrubý, ktorý je okrem iného spoluvlastníkom softvérovej spoločnosti Eset.

 

Vyjadrenie Slovanu 

"Podpisu memoranda predchádzalo niekoľkotýždňové rokovanie oboch strán o podmienkach predaja. Súčasťou transakcie je prevzatie sto percent akcií akciovej spoločnosti HC SLOVAN Bratislava, ktorá zahŕňa činnosť seniorského A-mužstva, juniorky a dorastu, ako aj občianskeho združenia HC SLOVAN Bratislava – mládež a obchodnej spoločnosti SLOVAN MARKETING s.r.o., ktorá je majiteľom ochranných známok HC SLOVAN," informuje web Slovana, podľa ktorého v najbližších dňoch budú prebiehať jednotlivé úkony právneho procesu prevzatia uvedených spoločností.

 

img

 

Nový hlavný poradca 
Predstavitelia nového vlastníka poverili prípravou klubu do novej hokejovej sezóny ako hlavného poradcu a koordinátora Maroša Krajčiho, ktorý sa oficiálne ujme svojej funkcie od 1. augusta. Krajči v minulosti pracoval v Slovane ako generálny manažér.

 

img


Slovan Bratislava tiež potvrdil prihlásenie všetkých svojich tímov do slovenských súťaží.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
lukas cief

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies