Slobodná Európa má novú výberovku, krstil ju Michal Kaščák

NETKY.SK • 26 Máj 2022, 18:00 • 2 min
Slobodná Európa má novú výberovku, krstil ju Michal Kaščák

Posledný koncert jarnej časti turné Kristove roky tour zahrala legendárna kapela Slobodná Európa v bratislavskom klube MMC.

slovakia

left justify in out

Ten bol v mnohých ohľadoch výnimočný. Pokrstili na ňom svoj nový album s názvom Výberofka, ktorý vychádza na CD a vinyle zajtra – 27. 5. 2022.

 

img

 

Krstným otcom bol Michal Kaščák z kapely Bez Ladu A Skladu, ktorá vystúpila ako špeciálny hosť, a to dokonca v pôvodnej zostave.

 

img

 

Vypredané MMC si užilo nadupaný koncert, kapela zahrala 24 skladieb a 2 prídavky. Playlist bol plný hitov ako Som ten,  Relatívny pokoj, Podvod či  Pes. Chalani sú vo výbornej forme a koncert si užívali. Už teraz sa môžeme tešiť na jesennú časť turné a leto, kedy stretnete Slobodku na rôznych festivaloch.

 

Čo a prečo priniesol krstný otec Michal Kaščák kapele ako dar, ako hodnotia jarnú časť turné a prečo krstili ešte fyzicky neexistujúci album, vám kapela a jej hostia povedia a ukážu v našej reportáži.

 

 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Felecia sefredaktorka
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies