Skupina IMT Smile oslavuje 30 rokov od svojho založenia. Oslavovať bude v spoločnosti fanúšikov!

NETKY.SK • 25 Január 2022, 14:00 • 2 min
Skupina IMT Smile oslavuje 30 rokov od svojho založenia. Oslavovať bude v spoločnosti fanúšikov!

„Najlepšia oslava je s fanúšikmi, preto chceme čo najviac koncertovať. Po dvoch rokoch sa vraciame do Východnej, čakajú nás festivaly, ale aj koncerty v Čechách,“ hovorí Ivan Tásler o plánoch na rok 2022.

slovakia

left justify in out

Od úplne prvého založenia skupiny uplynulo už 30 rokov. Za ten čas sa IMT Smile stali jednou z najúspešnejších skupín na Slovensku. Prinášajú obrovské množstvo hitov, ktoré si na koncertoch spievajú spoločne so skupinou tisíce ľudí. Summer Tour 2022 sa začína v máji a potrvá do konca augusta.

 

Bude to naozaj dlhé koncertné leto. Po dvoch rokoch sa skupina vracia do amfiteátra vo Východnej, ktorý si obľúbili nielen fanúšikovia, ale aj samotná skupina. Z festivalov to bude prešovský Dobrý festival, ale aj festivalová novinka mestský festival Lovestream v Bratislave. Súčasťou tour je aj niekoľko vystúpení v Českej republike.

 

img

 

Vypredané amfiteátre, štadióny, malé, veľké kluby, nielen to, je už dnes súčasťou histórie slovenskej hudobnej scény, ktorá sa začala písať v roku 1992, bratmi Ivanom a Mirom Táslerovcami.

 

 

K nezabudnuteľným určite patria vystúpenia s Lúčnicou, Kandráčovcami. Ich originálne spolupráce sme mohli zažiť  na doskách SND a tiež na plátnach kín. Titulná  skladba k filmu Čiara priniesla skupine  pozvanie  na Medzinárodný filmový festival Karlove Vary. IMT Smile sú  laureátmi Krištáľového krídla a držitelia ceny OTO.

 

Mohlo by vás zaujímať: REPORTÁŽ Sexi raperka Aless má nového frajera a nové skladby! Netkám prezradila, ako je to s jej zákazom vstupu do USA!

           

Rok 2022 bude jednoznačne patriť skupine IMT Smile. Okrem spomínaného letného turné pripravuje skupina špeciálny spomienkový box na roky 1992 – 2022. Ten bude obsahovať nielen hity IMT Smile, ale aj fotografie, spevník a knihu. Na koniec roka skupina plánujú  ďalšie prekvapenie v podobe špeciálneho albumu.  

            twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Felecia sefredaktorka
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies