Simon Cowell by chcel mať ďalšie dieťa

NETKY.SK • 6 Október 2018, 12:47 • 2 min
Simon Cowell by chcel mať ďalšie dieťa

LONDÝN - Anglický hudobný magnát Simon Cowell by chcel mať ďalšie dieťa.

slovakia

left justify in out

Päťdesiatosemročný rodák z Londýna to prezradil v rozhovore pre britský denník Daily Mirror. "Keď už máte jedno dieťa, nedokážete si predstaviť, že by tu nebolo. Takže ak sa to stane, tak sa to stane. Nikdy by mi nenapadlo, že budem takto premýšľať. Je pre mňa nepredstaviteľné premýšľať nad tým, že by tu nebol. Takže áno, rozmýšľam aj nad ďalším dieťaťom," povedal podnikateľ, ktorý má štvorročného syna Erica s partnerkou Lauren Silverman.

Simon Cowell sa stal verejne známym najmä ako porotca v súťažiach Pop Idol, The X Factor, Britain's Got Talent a American Idol. Okrem toho je aj vlastníkom televíznej spoločnosti Syco TV a hudobného vydavateľstva Syco Music, ktoré stojí napríklad za britsko-írskou formáciou One Direction. Vytvoril tiež medzinárodnú opernú pop-vokálnu skupinu Il Divo. V rokoch 2004 a 2010 nechýbal v stomiestnom zozname najvplyvnejších ľudí podľa magazínu Time.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katka Štefunková
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies