Silvestrovská noc ako zo zlého sna

NETKY.SK • 1 Január 2019, 18:17 • 2 min
Silvestrovská noc ako zo zlého sna

PARÍŽ - Zakončenie roka 2018 si návštevníci jednej z atrakcii zábavného parku búdú pamätať už do smrti. Plánované oslavy príchodu Nového roku vystriedali strach, smútok, hnev a beznádej.

slovakia

left justify in out

Osem ľudí, z toho traja dospelí a päť detí, strávilo nedobrovoľne celú silvestrovskú noc na pokazenej atrakcii v zábavnom parku vo francúzskom meste Rennes. Kyvadlo, ktoré striedavo vymršťuje ľudí na jeho jednej a druhej strane do výšky, sa okolo 20:30 zaseklo a za hlučného praskotu sprevádzaného iskrami jedna jeho časť zostala stáť v maximálnej výške.

 

Rodičia s deťmi, z ktorých najmladšie malo trinásť rokov, tak strávili posledné štyri hodiny starého a prvé štyri hodiny nového roka v chladnom počasí vo výške 52 metrov nad zemou. Zachrániť ich prišli až nadránom požiarnici, ktorí ich s pomocou vrtuľníku dostali postupne na zem.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
lukas cief
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies