RTVS prepustila zamestnanca, ktorý zverejnil súkromnú konverzáciu s Marcelom Merčiakom

NETKY.SK • 10 Február 2022, 10:35 • 2 min
RTVS prepustila zamestnanca, ktorý zverejnil súkromnú konverzáciu s Marcelom Merčiakom

Situáciu o zverejnenej nahrávke Marcela Merčiaka so štábom, ktorú nikto nemal počuť, začali v RTVS riešiť.

slovakia

left justify in out

Počas komentovania ZOH v Pekingu nastala chyba, za ktorú dnes nesie následky už teraz bývalý zamestnanec RTVS. Oficiálne stanovisko RTVS:

„RTVS dôsledne prešetrila situáciu ohľadom uniknutej nahrávky súkromnej konverzácie zamestnancov. Osoba, ktorej konanie viedlo k úniku predmetnej konverzácie, už nie je zamestnancom RTVS, k čomu dospeli po vzájomnej dohode s priamym nadriadeným. V rámci ochrany súkromia a zamedzeniu ďalšieho šírenia negatívnych emócií medzi verejnosťou nebudeme špecifikovať meno ani pracovné zaradenie danej osoby. Chceme však zdôrazniť, že táto osoba nebola v priamom konflikte s Marcelom Merčiakom a zverejneniu nepredchádzali osobné konflikty z minulosti ani súčasnosti. RTVS veľmi zodpovedne pristupuje k atmosfére a vzťahom na pracovisku a vzniknutú situáciu budeme interne riešiť aj s Marcelom Merčiakom po jeho návrate z Pekingu,“ uviedla hovorkyňa RTVS Andrea Pivarčiová pre cas.sk.

 

img

 

K téme: Merčiakovi poriadne praskli nervy! Vypustil spŕšku vulgarizmovtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Johny domansky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies