Rozhnevaný dav upálil muža, ktorý zabil v škole mačetou dve deti

NETKY.SK • 13 September 2012, 06:46 • 2 min
Rozhnevaný dav upálil muža, ktorý zabil v škole mačetou dve deti

Rozhnevaný dav upálil muža, ktorý zabil v škole mačetou dve deti - Krimi Rozhnevaní dedinčania v Guatemale upálili muža, ktorý údajne predtým v škole mačetou zabil dve deti. Minister vnútra Mauricio López Bonilla povedal, že Julio Saquil bol opitý, keď v

slovakia

left justify in out

img

Rozhnevaní dedinčania v Guatemale upálili muža, ktorý údajne predtým v škole mačetou zabil dve deti.
      Minister vnútra Mauricio López Bonilla povedal, že Julio Saquil bol opitý, keď v stredu vošiel do jednej z tried základnej školy v departemente Alta Verapaz a napadol tam žiakov. Trinásťročnému chlapcovi odťal hlavu a osemročnému dievčatku podrezal mačetou hrdlo.
      Dedinčania v obci Tactic, 85 kilometrov severne od hlavného mesta, najskôr 35-ročného muža zlynčovali a potom ho na školskom dvore poliali benzínom a zapálili. Muž uhorel, informovali dnes miestne úrady. Motív jeho útoku v škole nepoznajú.
      V roku 2011 došlo v Guatemale - na miestach, kde sa zriedkavo vyskytuje polícia - k 234 pokusom o zlynčovanie páchateľov trestných činov. Najmenej 40 z nich zomrelo.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies