Rezort dopravy predĺžil výberové konanie na členov predstavenstva bratislavského letiska

NETKY.SK • 18 Jún 2021, 10:13 • 2 min
Rezort dopravy predĺžil výberové konanie na členov predstavenstva bratislavského letiska

BRATISLAVA - Ministerstvo dopravy predĺžilo termín na doručenie prihlášok do výberového konania na členov predstavenstva Letiska M.R. Štefánika – Airport Bratislava do 2. júla 2021.

slovakia

left justify in out

Rezort chce rozšíriť portfólio možných uchádzačov zo širokej odbornej verejnosti vzhľadom na náročnosť obsadzovaných pozícií.

 

Ako informoval poradca ministra dopravy pre strategickú a krízovú komunikáciu Ivan Rudol, ministrovi Andrejovi Doležalovi záleží na tom, aby na miesta členov štatutárneho orgánu bratislavského letiska boli vybraní kvalifikovaní odborníci spĺňajúci profesionálne kritériá.

„Pandémia výrazne negatívne ovplyvnila všetky letiská vrátane toho bratislavského, považujem preto za mimoriadne dôležité vybrať do predstavenstva skúsených odborníkov, ktorí zastabilizujú situáciu," dodal Andrej Doležal.

 

Informácia o výberovom konaní je uverejnená na webovom sídle rezortu, sociálnych sieťach, ako aj v celoštátnej tlači.
 

Prečítajte si tiež: AKTUALIZOVANÉ: Bieloruské aerolinky nemôžu využívať slovenský vzdušný priestor. Zákaz platí do odvolaniatwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katarina Zakova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies