REPORTÁŽ: Tradičný Prešporský bál mal svoje 19. pokračovanie

NETKY.SK • 12 Február 2020, 10:24 • 2 min
REPORTÁŽ: Tradičný Prešporský bál mal svoje 19. pokračovanie

V sobotu v noci si v historickej budove Slovenskej filharmónie hostia užili vznešenoť, gastronomický zážitok, ale hlavne nezabudnuteľnú atmosféru, hostia Prešporského bálu.

slovakia

left justify in out

 

V bratislavskej Redute sa 8. februára  2020 konal už 19. ročník Prešporského bálu.

 

V nádherných priestoroch historickej budovy Slovenskej filharmónie sa zabávali hostia z oblasti kultúry, športu, politiky, vedy či medicíny.

 

Hostia sa nenudili

Koncertná aj divadelná sála Reduty rozvoniavali tisíckami živých kvetov. Na tradičných troch scénach – v Hlavnej sále, Divadelnej sále a v Chill oute vystúpia Orchester Pavla ZajáčkaMetropolitný orchester BratislavaCigánski DiabliDJ FleboFunny FellowsModus Memory či Silent Trio.

 

Zaujímavým vystúpením bude spojenie skupiny Funkiez a Nicol McCloud, americkej speváčky, ktorá spolupracovala s takými osobnosťami populárnej hudby, ako Mick Jagger, Bruce Springsteen, skupinou Kool & The Gang, Stevie Wonder či Michael Jackson. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies