REPORTÁŽ: Mistrom Slovenskej republiky sa stal fitness tréner Marek Jastráb, šerpu mu odovzdal Jozef Oklamčák!

NETKY.SK • 13 December 2020, 16:24 • 2 min
REPORTÁŽ: Mistrom Slovenskej republiky sa stal fitness tréner Marek Jastráb, šerpu mu odovzdal Jozef Oklamčák!

Slovensko má nového Mistra a Netky boli pri tom! Najkrajším mužom našej krajiny sa stal 27-ročný Marek Jastráb. Šarmantnému sympaťákovi odovzdal šerpu riaditeľ súťaže Jozef Oklamčák, ktorý je majiteľom licencie pre Slovenskú republiku.

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

Jeho Oklamčák Production spolu s Lombardi Fashion House a fotografom Radoslavom Oreničom majú za sebou náročný výber. Pozrite si exkluzívnu reportáž z ošerpovania nového Mistra Slovenskej republiky!

 

 

Súťaže krásy nenarušila korona kríza a tak si aj tento rok zachovali svoj harmonogram. Akurát sa konali v online forme. Presne tak sa uskutočnila aj voľba nového najkrajšieho muža Slovenska.

 

„V tomto roku to bolo trochu komplikované a všetko sme museli riešiť cez internet a cez sociálne siete. Mistra sme vyberali pomocou videí a fotografií. Dopracovali sme sa k rozhodnutiu, že titul Mister Slovensko získava fitness tréner Marek Jastráb. Som si istý, že sme sa rozhodli správne, pretože spĺňa dôležitú požiadavku, ktorou je harmónia tela a duše,“ vysvetľuje riaditeľ súťaže Jozef Oklamčák.

 

Novým Mistrom sa stal 27-ročný Marek Jastráb, ktorý pochádza z Myjavy. Meria 188 centimetrov a je dlhoročným športovcom. Vyštudoval Fakultu telesnej výchovy a športu, hrá futbal a je fitness trénerom. Obľubuje všetky športy a svoje skúsenosti odovzdáva deťom, ktoré trénuje.

 

img

 

„Je to super pocit. Vzhľadom na to, že ma vybrali spomedzi mnohých kandidátov, je to pre mňa radosť a česť. Tentokrát sa všetko robilo online, písali sme si, mali sme online rozhovory. Chcem ešte popracovať na svojich nedostatkoch. Mám v pláne zlepšiť sa v angličtine a dostal som aj úžasnú úlohu – trochu pribrať,“ hovorí s úsmevom Marek Jastráb.

 

Šerpu novému Mistrovi odovzdal riaditeľ súťaže Jozef Oklamčák. Na ošerpovaní nechýbal ani módny tvorca Jozef Grondžák z Lombardi Fashion House, ktorý Mistrov roky oblieka.

 

„Obliekať pánov do súťaže Mister Slovenskej republiky je pre nás, ako tvorcov pánskej módy, vždy veľká česť. S agentúrou Oklamčák production a fotografom Radoslavom Oreničom spolupracujeme už niekoľko rokov. Víťaz slovenského kola následne putuje na medzinárodné súťaže, kde reprezentuje Slovensko, ale zároveň aj našu značku Lombardi a Bados. Styling mu pripravujeme hlavne na galavečer, ale aj na ostatné disciplíny súťaže podľa potreby,“ vysvetľuje Jozef Grondžák.

 

img

 

Špecialistom na fotenie Mistrov je slovenský profesionálny fotograf Radoslav Orenič, ktorý nafotil všetkých najkrajších mužov našej krajiny. Za sebou má aj fotenie aktuálneho Mistra Mareka Jastrába.

 

„Fotenie Mistra je pre mňa veľká zodpovednosť. Snažím sa zachytiť portrétovú fotografiu, módnu fotografiu a v neposlednom rade postavu, ktorá musí zodpovedať požadovaným kritériám. Keďže z Mistra sa stáva verejná osobnosť, na fotení musíme pripraviť portfólio pre sociálne siete a média,“ prezradil fotograf Radoslav Orenič.

 

Minuloročným víťazom bol Tomáš Kucuk, ktorý Slovensko reprezentoval na svetovej súťaži Mister Supranational 2019 v Poľsku. Správny Mister musí mať charizmu, vypracovanú postavu a dobré znalosti jazykov. To všetko spĺňa aj nový Mister, ktorý bude reprezentovať Slovenskú republiku na svetovej prestížnej súťaži Mister Supranational na jar budúceho roka.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Michal redaktor

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies