REPORTÁŽ: Ako sviatkujú známe tváre? Pavol Bršlík, Alena Heribanová, Pavol Remenár a Celeste Buckingham

NETKY.SK • 24 December 2021, 16:00 • 2 min
REPORTÁŽ: Ako sviatkujú známe tváre? Pavol Bršlík, Alena Heribanová, Pavol Remenár a Celeste Buckingham

Sú známi z médií, ale v súkromí žijú ako väčšina z nás. Aj cez vianočné sviatky. Neveríte? Pozerajte!

slovakia

left justify in out

 

Operný spevák Pavol Bršlík

 

Tento rok bude cez sviatky opäť pracovať. Vlani to lockdown nedovolil a preto sa teší, že sa opäť stretne so svojím publikom. „Teším sa, lebo publikum sa mení. Je mladšie, chodia rodiny s deťmi, je to celé také srdečnejšie ako počas roka,“ uviedol pre Netky. Vianoce si plánuje užiť aj doma s obľúbenými koláčmi a nezabudnuteľnou rozprávkou. Uhádnete, ktorá to je?

 

img

 

Prečítajte si tiež: REPORTÁŽ: Židia neoslavujú Vianoce. Majú však Chanuku. Ako prepojil tieto sviatky Pavel Traubner?

 

Moderátorka Alena Heribanová

 

Známa televízna moderátorka má rada tradičné Vianoce. „Budeme ich tráviť doma, spolu s mamičkou a mojimi dcérami,“ povedala. Počas Vianoc nesmie chýbať dobrá atmosféra, spomienky na blízkych či pocit ľudskej spolupatričnosti. Vo videu prezradila, aké tradície dodržiavajú počas sviatkov radosti a pokoja.

 

img

 

K téme: ROZHOVOR s kazateľom Ľubošom Tagajom: O tom, čo je na Vianoce nebezpečné, čo ľuďom chýba a o pravom zázraku

 

Operný spevák Pavol Remenár

 

U rodáka z Dolného Dubového budú tento rok trocha iné, možno trocha smutnejšie Vianoce, keďže deti už „vyleteli z hniezda“. Verí však, že sa počas sviatkov vrátia domov a strávia pekné rodinné chvíle. „U nás nemôže chýbať vianočný stromček, spoločná večera aj polnočná svätá omša,“ dodal.

 

img

 

Speváčka Celeste Buckingham

 

Vianoce bude tráviť s mladšou sestrou Carmel na Slovensku. Teší sa, že budú jesť kapra a kapustnicu, ktorú však navaria ich blízki. „Oni varia to tradičné slovenské jedlo, lebo my s Carmel nemáme šajnu, ako to všetko navariť. Vyrastali sme s iránskou a americkou kuchyňou, takže ja by som zvládla len zemiakový šalát.“ prezradila interpretka, ktorá poslala aj odkaz čitateľom Netiek.

 

img

 

Možno vás zaujme: RECEPTY Šéfkuchár Peter Varga – Recepty mojej babičky na vianočné pečivo a zopár trikovtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Lukas Dedik
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies