Progresívne Slovensko posilňuje svoju zostavu! Do hnutia vstúpila exposlankyňa parlamentu Simona Petrík

NETKY.SK • 10 Máj 2021, 14:21 • 2 min
Progresívne Slovensko posilňuje svoju zostavu! Do hnutia vstúpila exposlankyňa parlamentu Simona Petrík

BRATISLAVA – Exposlankyňa Národnej rady SR a bývalá členka strany Spolu – občianska demokracia (Spolu) Simona Petrík vstupuje do Progresívneho Slovenska (PS).

slovakia

left justify in out

Ako informoval riaditeľ komunikačného oddelenia PS Radovan Choleva, Petrík chce v hnutí pracovať na témach rodovej rovnosti a rodinnej politiky.

„Na Progresívnom Slovensku mi vždy imponoval aj fakt, že má príbeh, ktorým sa jasne a bez kompromisov definuje ako liberálna, zelená, sociálna, ľudsko-právna a proeurópska strana 21. storočia," vysvetlila Petrík.

 

Predsedníčka PS Irena Bihariová je rada, že Petrík „rozšíri našu ponuku alternatívy voči súčasnej vláde chaosu a skorumpovanej parlamentnej opozícii".

Petrík pôsobila v minulosti aj v politických stranách Sieť a Spolu. V rokoch 2016 až 2020 vykonávala mandát poslankyne parlamentu.
 

Prečítajte si tiež: Miroslav Kollár sa stal členom strany. Do ktorého klubu vstúpil?twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katarina Zakova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies