Pri tragickej nehode na snežnom skútri zomrel 45 ročný muž z obce Mútne

NETKY.SK • 13 Január 2024, 13:08 • 2 min
Pri tragickej nehode na snežnom skútri zomrel 45 ročný muž z obce Mútne

MÚTNE - V obci Mútne došlo k tragickému úmrtiu 45-ročného muža, ktorý sa prevrátil na snežnom skútri v nedostupnom teréne. Vyšetruje sa príčina nehody a začalo sa trestné stíhanie.

slovakia

left justify in out

Včera vo večerných hodinách došlo v katastri obce Mútne, okr. Dolný Kubín k úmrtiu 45 ročného muža.  Šetrením bolo zistené, že občan Poľskej republiky sa počas poobednej jazdy na snežnom skútri dostal do nedostupného terénu, kde sa z doposiaľ nezistených príčin prevrátil. Skúter zavalil vodiča, následkom čoho utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. Obhliadajúci lekár vylúčil cudzie zavinenie.


U nebohého bola nariadená súdna pitva.


Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Zákamenné v súvislosti s uvedenou udalosťou začal trestné stíhanie vo prečinu usmrtenia.


Ďalšie okolnosti ako aj presné príčiny tragickej udalosti sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: KR PZ ZA, Foto: KR PZ ZA
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies