Premiérke I. Radičovej pridelili opancierovanú limuzínu

NETKY.SK • 6 Október 2010, 07:41 • 2 min
Premiérke I. Radičovej pridelili opancierovanú limuzínu

Premiérke I. Radičovej pridelili opancierovanú limuzínu

slovakia

left justify in out

img

Bratislava 6. októbra (TASR) - Premiérka Iveta Radičová musí už niekoľko dní jazdiť v tzv. bezpečnostnej limuzíne. Obrnené Audi A8 jej pridelil Úrad pre ochranu ústavných činiteľov. Jeho šéf Milan Marko potvrdil, že si to situácia vyžaduje. Predsedníčke vlády prišla totiž domov do Novej Dedinky v obálke nábojnica. Informuje o tom dnešné vydanie denníka Nový Čas.

Vyhrážky mali prísť krátko po Radičovej vyhlásení, že zastaví všetky hry a tunelovanie ráznym rezom. "Domov jej už vraj nechodí ani pošta, polícia ju pre istou odklonila a ochranku pridelili aj jej dcére Eve," uvádza sa v denníku.

"Je to na základe rozhodnutia, lebo si to situácia vyžaduje. Po zhodnotení sa zase rozhodne, či bude jazdiť v normálnom alebo takomto vozidle. Závisí to od situácie," vyjadril sa Marko na margo pancierovej limuzíny. "Nemôžem to nijako ovplyvniť, mám ho pridelené," odkázala denníku premiérka.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies