Pôdohospodárska platobná agentúra predchádza sankciám za nedodržanie termínu! Čo bude žiadateľom mailovať?

NETKY.SK • 20 Február 2024, 09:30 • 2 min
Pôdohospodárska platobná agentúra predchádza sankciám za nedodržanie termínu! Čo bude žiadateľom mailovať?

Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) pristupuje k novej forme komunikácie s prijímateľmi priamych podpôr. Cieľom zavedenia novej formy komunikácie je posunúť sa bližšie k proklienskej organizácii a k vyššej kvalite vzťahu medzi agentúrou a žiadateľom tak, aby bol plnohodnotným partnerom PPA.

slovakia

left justify in out

Žiadateľom bude Pôdohospodárska platobná agentúra zasielať informačný mail na mailovú adresu, ktorú uviedli v registračnom formulári. Už v tomto roku budú prijímatelia dostávať takýmto spôsobom – hromadným mailom – notifikácie, ktoré ich v dostatočnom časovom predstihu upozornia na dôležité termíny v kampani. Pôjde napríklad o termíny na prekladanie žiadostí, na predkladanie príloh, termíny na zmeny na žiadosti a pod.

Týmto spôsobom chce pôdohospodárska platobná agentúra pomôcť prijímateľom predchádzať prípadným sankciám za nedodržanie termínu. Oznámenie bude prijímateľom doručené vždy niekoľko dní vopred aj s informáciou o akú prílohu sa jedná, aby prijímatelia stihli vybaviť potrebné náležitosti v termíne.

Je dôležité, aby si prijímatelia kontrolovali, či mailová adresa, ktorú uvádzajú ako kontaktnú, je aktuálna a v prípade zmeny, ju aktualizovali.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Barbora Šimkaninová
Zdroj: PPA, Foto: Facebook (PPA)
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies