Polícia v rámci akcie Nájomca obvinila desať osôb z drogovej trestnej činnosti

NETKY.SK • 5 Máj 2023, 12:15 • 2 min
Polícia v rámci akcie Nájomca obvinila desať osôb z drogovej trestnej činnosti

BRATISLAVA - Polícia obvinila z drogovej trestnej činnosti desať osôb. Zadržala ich v stredu (3. 5.) v rámci akcie Nájomca na viacerých miestach v Bratislave. Počas akcie celkovo zaistila 2848 dávok drogy heroín.

slovakia

left justify in out

Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Silvia Šimková. "Bolo vykonaných deväť domových prehliadok na uliciach Bučinová, Dudvážska, Kovorobotnícka, Slatinská, Sputniková a Žitavská z toho tri v bytovom komplexe Pentagon na Stavbárskej ulici, štyri prehliadky ostatných priestorov, a to v troch motorových vozidlách, a jednej prevádzke pohostinstva na Bieloruskej ulici," ozrejmila.

 

Policajnú akciu vykonali príslušníci odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II s príslušníkmi Národnej protidrogovej jednotky Národnej kriminálnej agentúry Prezídia policajného zboru, Lynxcomada a pohotovostných policajných útvarov v Nitre, Banskej Bystrici a Trenčíne. Predmetná udalosť je podľa hovorkyne stále v štádiu dokumentovania. 



twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies