Podľa SaS bolo sto dní vlády Eduarda Hegera dobrým odrazovým mostíkom pre ďalšie trojročné vládnutie

NETKY.SK • 9 Júl 2021, 13:33 • 2 min
Podľa SaS bolo sto dní vlády Eduarda Hegera dobrým odrazovým mostíkom pre ďalšie trojročné vládnutie

BRATISLAVA - Vládna strana Sloboda a solidarita vníma 100 dní vlády Eduarda Hegera ako dobrý odrazový mostík pre ďalšie trojročné vládnutie.

slovakia

left justify in out

Heger podľa predsedu SaS a ministra hospodárstva Richarda Sulíka zvláda svoju funkciu dobre, a preto plne stojí za jeho vládou. Dodal, že strana SaS bude v tejto vláde zodpovedným a spoľahlivým partnerom.

 

img

 

Súvisiaci článok: Heger zhodnotil svojich prvých sto dní v čele vlády. Hovorí, že na Slovensku prebieha zápas s „korupčnou hydrou“

 

Podľa podpredsedu SaS a ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislava Gröhlinga preukázala Hegerova vláda, že je akcieschopná a pripravená riešiť problémy pokojne a s rozvahou. Dodal, že konštruktívna kritika či iný pohľad na vec by už viac nemali byť spúšťačom novej krízy. Heger je však podľa neho človekom konsenzu. Z jeho pohľadu je kľúčové aj to, že pre novú vládu je prioritou školstvo.

 

img

 

Mohlo by vás zaujímať: Počet otvorených hraničných priechodov by sa mal podľa Hegera v najbližších dňoch zvýšiť

„Vláda Eduarda Hegera priniesla upokojenie vzťahov vnútri koalície. Som rád, že máme viac priestoru na pokojné vládnutie a nemusíme riešiť osobné spory. Dokazuje to aj schválenie Národnej vodíkovej stratégie či výrazný posun pri dostavbe Mochoviec,“ uviedol Richard Sulík.

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies