Počet prípadov v SR opäť narastá, za pondelok ich bolo 41

NETKY.SK • 21 Júl 2020, 11:29 • 2 min
Počet prípadov v SR opäť narastá, za pondelok ich bolo 41

BRATISLAVA - Všetky prípady v pondelok aj potvrdili. Národné centrum zdravotníckych informácií o tom informovalo na webe covid-19.nczisk.

slovakia

left justify in out

Laboratóriá za uplynulý deň urobili 3 333 testov, celkový počet otestovaných vzoriek je už takmer 244-tisíc. Počet úmrtí pacientov s pozitívnym testom na nový koronavírus zostáva na čísle 28. Od prepuknutia pandémie bolo na Slovensku už 2 021 pozitívne testovaných osôb. Vyliečilo sa 1 538 ľudí.

 

img


Ako uviedlo Ministerstvo zdravotníctva SR na svojej webovej stránke, hospitalizovaných je 17 pacientov. U deviatich z nich bolo ochorenie COVID-19 potvrdené. Na JISdvaja pacienti, na umelej pľúcnej ventilácii nikto.

 

img

 

Počty podľa okresov 
Po pondelňajšom testovaní evidujú jedenásť nových prípadov v okrese Prievidza a desať v okrese Bratislava. Sedem infikovaných potvrdili v okrese Nitra, štyroch v okrese Levice a po dvoch v okresoch Malacky a Žilina. Zhodne po jednom prípade pribudlo v okresoch Dolný Kubín, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Poltár a Poprad. Ide o 27 mužov a 14 žien, sú vo veku od osem do 84 rokov.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
lukas cief
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies