Peter Pann posiela ďalší hit z albumu 33 – skladbu Tam kam

NETKY.SK • 10 Máj 2022, 10:14 • 2 min
Peter Pann posiela ďalší hit z albumu 33 – skladbu Tam kam

Album 33 od slovenského producentského esa Petra Panna je už vonku a ako sľúbil, každý druhý týždeň servíruje svojim fanúšikom k vybraným skladbám prepracovaný vizuál. A tu je ďalší v poradí.

slovakia

left justify in out

Po dlhom čase sa v štúdiu objavila aj speváčka Laris Diam, o ktorej sme naposledy počuli pred troma rokmi a v spolupráci s talentovaným Alanom Murinom nahrali na producentský album skladbu Tam kam.   

 

„S Laris sa mi spolupracovalo výborne. Vlastne s celým tímom, čo znamená Peter Pann a Peter Cesar Balent. S chalanmi to nie je prekvapením, keďže spolu pracujeme často. S Laris to bola prvá skúsenosť a je vidieť, že je veľmi skúsená. Je vždy skvelé, keď máte na pľaci ľudí, ktorí vás svojím výkonom posúvajú ďalej. Peter Pann je pre mňa veľkou inšpiráciou, aj s Kalim ma priviedli k reggaetonu v mojej tvorbe. Svojim nadšením mi všeobecne otvoril dvere do sveta africky inšpirovaných žánrov. Prednedávnom ma dokonca prekvapil produkciou z úplne iného súdka a musím povedať, že sa máte na čo tešiť! Okrem toho je to skvelý človek ktorý ma v štúdiu bral od začiatku ako seberovného, hoci mám omnoho menej skúseností ako on,” hovorí o spolupráci Alan.

 

 

 

Videoklip vznikol v réžii Cesar Production a hudobný mix master skladby zastrešil Marek Šurin.

 

„S Alanom sme sa stretli u mňa v štúdiu a púšťali si hudby, vybrali sme beat, ktorý sme spoločne dotvorili. Alan nahral svoj part a po spoločnom uvážení sme sa zhodli, že oslovíme Laris, lebo sme ju tam už počuli. Alan oslovil Laris, ktorá neskôr došla ku mne do štúdia a vznikol tento hitík,“ vysvetľuje vznik skladby Peter Pann.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Felecia sefredaktorka
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies