Pedrosa sa po zranení vracia na okruhy

NETKY.SK • 14 Október 2010, 07:40 • 2 min
Pedrosa sa po zranení vracia na okruhy

Pedrosa sa po zranení vracia na okruhy - Formula 1 Španielsky motocyklista Dani Pedrosa sa tento víkend vráti na súťažné okruhy po zranení, ktoré sa odohralo počas piatkového tréningu pred Veľkou cenou Japonska kategórie MotoGP. Dvadsaťpäťročný Španiel ut

slovakia

left justify in out

img

Španielsky motocyklista Dani Pedrosa sa tento víkend vráti na súťažné okruhy po zranení, ktoré sa odohralo počas piatkového tréningu pred Veľkou cenou Japonska kategórie MotoGP.
      Dvadsaťpäťročný Španiel utrpel pred dvoma týždňami viacnásobnú fraktúru ľavej kľúčnej kosti. Následne absolvoval chirurgický zákrok, počas ktorého lekári implantovali pretekárovi tímu Honda titánovú platňu.
      "Viem, že to bude ťažké. pretože okruh v Philip Island je veľmi náročný a počasie môže zohrať kľúčovú úlohu. Myslím si však, že toto je správny čas na návrat," vyhlásil Pedrosa. "Operácia prebehla v poriadku, platnička je zachytená, takže problémom nie je kľúčna kosť, ale strnulosť v krku a ramenách," dodal.
      "Šampionát je rozhodnutý, ale ešte neskončil. Našim cieľom je udržať druhé miesto," uviedol Pedrosa.
      Pedrosovi v súčasnosti patrí druhá priečka v priebežnom poradí s náskokom 47 bodov na fenomenálneho Taliana Valentina Rossiho.

Zdroj: TASR/Reuterstwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies