Patrícia Vitteková začala podnikať: Je novou majiteľkou magazínu OK!

NETKY.SK • 4 December 2013, 12:39 • 2 min
Patrícia Vitteková začala podnikať: Je novou majiteľkou magazínu OK!

BRATISLAVA - Slovenská speváčka a manželka futbalistu Róberta Vitteka Patrícia sa koncom novembra stala novou majiteľkou slovenskej verzie magazínu OK!.

slovakia

left justify in out

"Áno, stala som sa novým držiteľom licenčných práv na vydávanie magazínu OK!,“ potvrdila informáciu Patrícia Vittek, ktorej boli písanie, blogovanie a svet šoubiznisu vždy blízke.

"Moji fanúšikovia na sociálnych sieťach a priatelia mi už dávno hovorili, že by som mala začať písať. No a potom, čo som mala tú česť byť na druhej strane barikády, budem mať konečne možnosť ukázať, že o známych osobnostiach, či senzáciách sa dá písať slušne a nebulvárne, tak aby magazín nikoho neurážal, ale pravdivo informoval ľudí, ktorí sa o dianie v šoubiznise zaujímajú,“ dodala manželka futbalistu Róberta Vitteka. Vydavateľstvo OK! Magazin Slovakia povedie Miriam Šramová. Šéfredaktorkou mesačníka OK! Slovensko naďalej zostáva Daniela Vidová. 

OK! je celosvetovo najväčší lifestylový magazín o celebritách s vyše 40 miliónmi čitateľov z viac ako 20 krajín sveta. Svoju čitateľskú základňu má až na piatich svetových kontinentoch. Jednotlivé mutácie sa mierne líšia periodicitou či obsahovou koncepciou. Jeho prvé číslo vyšlo v apríli 1993 vo Veľkej Británii, prvé číslo slovenskej mutácie sa dostalo do predaja v októbri 2008. Momentálne vychádza v mesačnom náklade 27-tisíc kusov.  twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies