Ocenenie Identifikačný kód Slovenska získalo 18 osobností

NETKY.SK • 10 September 2023, 09:00 • 2 min
Ocenenie Identifikačný kód Slovenska získalo 18 osobností

BRATISLAVA - ocenenie Identifikačný kód Slovenska získalo tento rok 18 osobností. Slávnostné udeľovanie cien sa uskutočnilo v sobotu v kaplnke Bratislavského hradu, informoval kurátor projektu Ľuboslav Moza.

slovakia

left justify in out

V 16. ročníku sa nositeľmi Identifikačného kódu Slovenska stali Veronika Žilková, Dušan Jamrich, Marek Varga, Ingrid Majeriková, Milica Molitoris Majeriková, Jitka Zelenková, Robert Šimek, Peter Rónai, Ľubica Čekovská, Drahomír Palenčár, Tibor Doboly, Zora Petrášová, Štefan Kassay, Helena Nosková, Dušan Brachna, Milan Richter, Andrej Smolák a Miloš Vanko.

 

Projekt na základe odporúčaní a rozhodnutia odbornej špecializovanej poroty, a za prítomnosti predstaviteľov Slovenska i ďalších osobností oceňuje vybraných umelcov a tvorcov z rôznych umeleckých disciplín a oblastí kultúry.

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: Teraz / TASR Foto: TASR / Pavel Neubauer (archívna foto)
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies