Niekdajšia tínedžerská hviezda Aaron Carter ukončil liečenie

NETKY.SK • 30 November 2017, 19:12 • 2 min
Niekdajšia tínedžerská hviezda Aaron Carter ukončil liečenie

BRATISLAVA - Americký spevák Aaron Carter ukončil liečenie. Informoval o tom magazín Billboard s tým, že sa z liečebne odhlásil po dvoch mesiacoch pobytu. Z čoho sa 29-ročný rodák z Tampy liečil, nie je známe.

slovakia

left justify in out

Carter nastúpil na liečenie v zariadení v Kalifornii v septembri. Stalo sa tak po tom, ako ho v júli zatkli za jazdu pod vplyvom alkoholu, prechovávanie marihuany a predmetov spojených s užívaním drog. Po dvoch týždňoch pobytu z kalifornskej liečebne pre "právne a finančné záležitosti" odišiel a liečbu vyhľadal inde.

Spevák sa v najbližšom období plánuje venovať novej hudbe. Vyjadril sa tak jeho publicista Phil Lobel, podľa ktorého sa na jej tvorbu 29-ročný interpret "nedočkavo teší".

Aaron Charles Carter sa do povedomia verejnosti dostal v druhej polovici 90. rokov. Svoj eponymný debutový album vydal v roku 1997 a postupne naň nadviazal ďalšími troma štúdiovkami Aaron's Party (Come Get It) (2000), Oh Aaron (2001), Another Earthquake (2002). Vydal tiež tri kompilácie Most Requested Hits (2003), Come Get It: The Very Best of Aaron Carter (2006) a 2 Good 2 B True (2006) či tri EP Surfin' USA (1999), The Music Never Stopped (2015) a Love (2017).

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies