Nečakane rýchly koniec šou Ellen DeGeneres. Moderátorka vysvetlila, prečo už v pokračovaní nevidí zmysel

NETKY.SK • 13 Máj 2021, 14:15 • 2 min
Nečakane rýchly koniec šou Ellen DeGeneres. Moderátorka vysvetlila, prečo už v pokračovaní nevidí zmysel

Slávna americká komička a moderátorka Ellen DeGeneres končí so svojou šou, ktorá sa vysielala od roku 2003. Posledný diel tohto denného programu je naplánovaný na jar budúceho roka.

slovakia

left justify in out

S touto informáciou prišiel The Hollywood Reporter, ktorý ju vyspovedal v rozhovore. 

 

 

 

The Ellen DeGeneres Show pre samotnú moderátorku podľa vlastných slov už nepredstavuje výzvu a kreatívne sa chce posunúť ďalej. Hovorí, že ide o jej vlastné rozhodnutie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na záverečnú 19. sezónu, ktorá sa začne vysielať v septembri tohto roka.

 

img

"Ak ste kreatívny človek, musíte mať stále pred sebou nové výzvy. Aj keď je táto šou skvelá a zábavná, pre mňa už jednoducho nepredstavuje výzvu," uviedla v stredu DeGeneres

 

 

BuzzFeed News však poukazujú na to, že táto informácia prichádza po tom, ako ich médium napísalo o množstve obvinení z radu zamestnancov. Tí sa sťažovali na údajné sexuálne zneužívanie, zastrašovanie či rasizmus. Podľa obvinení  zamestnancov bola Ellen DeGeneres k svojim kolegom na pracovisku veľmi nepríjemná a niekedy sa k nej nemohli ani priblížiť. Všetky tieto obvinenia sú v jasnom kontraste s populárnou šou, ktorá sa snažila pôsobiť priateľským a humorným dojmom. Ellen DeGeneres sa neskôr za všetky možné krivdy ospravedlnila a prisľúbila, že už sa nebudú opakovať.

 

img

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nikoleta Preložníková
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies