NDS hlási obmedzenia na cestách! Ktorým úsekom by ste sa mali vyhnúť?

NETKY.SK • 16 Apríl 2021, 21:00 • 2 min
NDS hlási obmedzenia na cestách! Ktorým úsekom by ste sa mali vyhnúť?

BRATISLAVA - Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje na viaceré dopravné obmedzenia. Ako informovala vedúca oddelenia komunikácie NDS Eva Žgravčáková, obmedzenie bude na viacerých diaľničných úsekoch.

slovakia

left justify in out

Bratislava  - Trnava (D1)

Dôvodom sú stavebné práce úseku diaľnice D1 Bratislava – Trnava. Neprejazdná bude križovatka Triblavina. Výstavba pokračuje v strednom deliacom páse potrebnom pre zakladanie portálov trvalého dopravného značenia. Obmedzenie potrvá od soboty 17. apríla od 5:00 do pondelka 17. mája. Počas uvedeného obdobia je v danom úseku potrebné počítať so zníženou rýchlosťou a zníženým počtom prejazdných pruhov v oboch jazdných smeroch (Bratislava – Trnava, Trnava – Bratislava).

 

img

 

Bytča - Hričovské Podhradie (D1)
NDS čiastočne uzavrie diaľnicu D1 v úseku mostov Bytča a Hričovské Podhradie v kilometri 184,300 – 185,200. Dôvodom je výmena mostných záverov oboch mostov. Obmedzenie sa týka obdobia od nedele 18. apríla od 7:00 do nedele 13. júna do 18.00. Stavebné práce budú realizované na obidvoch mostoch v oboch jazdných smeroch súčasne. Doprava bude vedená v každom jazdnom páse v jednom jazdnom pruhu.

 

Galanta - Šintava (R1)
Čiastočne bude uzatvorená rýchlostná cesta R1 v úseku mosta nad riekou Váh v kilometri 18,500 – 20,200 medzi križovatkami Galanta a Šintava. Dôvodom je výmena mostných záverov. Obmedzenie bude od soboty 17. apríla od 8:00 do nedele 30. mája do 18:00. Stavebné práce budú realizované v pravom jazdnom páse (smer Nitra). Doprava na moste bude vedená v režime 3 + 1.

 

img

 

Pravý jazdný pruh zostane vedený popri pracovisku v pravom jazdnom páse. Doprava z ľavého jazdného pruhu pravého jazdného pásu bude presmerovaná prejazdmi cez stredný deliaci pás v kilometri 18,550 a 19,800 do ľavého jazdného pásu.

 

Bernolákova (I/61)
NDS čiastočne uzavrie cestu I/61 v križovatke Bernolákovo. Dôvodom je kladenie asfaltových vrstiev vozovky v mieste stykového napojenia s budúcou cestou druhej triedy. Obmedzenie potrvá od soboty 17. apríla do nedele 18. apríla. Doprava na dotknutom úseku cesty I/61 bude vedená striedavo v jednom jazdnom pruhu. V prípade nepriaznivého počasia sa termín ukončenia prác môže predĺžiť.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
lukas cief
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies