Najkrajším mužom Slovenska sa stal Tomáš Benko, šerpu Mistrovi odovzdal Jozef Oklamčák!

NETKY.SK • 24 Máj 2023, 10:56 • 2 min
Najkrajším mužom Slovenska sa stal Tomáš Benko, šerpu Mistrovi odovzdal Jozef Oklamčák!

Slovensko má nového Mistra a Netky boli pri tom! Najkrajším mužom sa stal 30-ročný Tomáš Benko. Šarmantnému športovcovi a účastníkovi show Survivor odovzdal šerpu riaditeľ súťaže Jozef Oklamčák. Odborník na krásu spolu s dizajnérom Jozefom Grondžákom a fotografom Radoslavom Oreničom majú za sebou náročný výber. Pozrite si exkluzívnu reportáž z ošerpovania nového Mistra, ktorému prišiel zablahoželať aj Mister 2012 Ján Haraslin!

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

Výber kandidátov na súťaž Mister Slovensko sa od korona krízy koná v online režime. Tento rok sa vyberalo z 18-tich kandidátov, ktorí sa nazbierali počas celého roka.

„Tip na Mistra som dostal od fotografa Radoslava Oreniča a potom som si ho potvrdil aj u dizajnéra Jožka Grondžáka. Mali sme viacero tipov, ale po prvom stretnutí s Tomášom Benkom som si bol istý, že toto je Mister pre rok 2023. Tomáš bude reprezentovať Slovenské republiku na svetovej súťaži Mister Supranational 2023. Verím, že bude úspešný, pretože je jedným z mála Mistrov, ktorému nemusím povedať usmievaj sa, on sa proste teší zo života,“ vysvetľuje riaditeľ súťaže Jozef Oklamčák.

 

        Novým Mistrom sa stal 30-ročný Tomáš Benko, ktorý pochádza zo Žiliny. Meria 187 centimetrov a je dlhoročným športovcom. Hrával dlhé roky hokej a dokonca  súťažil v markizáckej reality show Survivor.

 

img

že budem reprezentovať Slovensko práve v súťaži krásy. Ako bývalý športovec som si myslel, že to bude skôr v oblasti športu. Na svetovú súťaž sa budem pripravovať, v modelingu som nováčik a musím sa teda veľa naučiť. S angličtinou nemám problém, pretože pracujem v zahraničí a tam je to nutnosť,“ hovorí s úsmevom Tomáš Benko.

 

          Šerpu novému Mistrovi odovzdal riaditeľ súťaže Jozef Oklamčák, ktorý je majiteľom licencie pre Slovenskú republiku. Na ošerpovaní nechýbal ani módny dizajnér Jozef Grondžák z LOMBARDI FASHION HOUSE, ktorý Mistrov roky oblieka.

„Podľa mňa je Tomáš skvelá voľba, ktorá sa nám podarila. Mister musí byť sympatický a musí mať charizmu. Mal by byť spoločenský a na súťaži si vytvoriť nové vzťahy a spoznať tam ľudí z rôznych krajín sveta. Obliekať pánov do súťaže Mister Slovenskej republiky je pre mňa vždy veľká česť. S agentúrou Oklamčák production a fotografom Radoslavom Oreničom spolupracujem už niekoľko rokov. Takže aj teraz na súťaž pripravím styling na galavečer aj na twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Alexandra Elia
Zdroj: Facebook a Instagram Jozef Oklamčák, Foto: Pluska
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies