Na španielskom letisku zatkli ženu s kokaínom v prsných implantátoch

NETKY.SK • 13 December 2012, 08:07 • 2 min
Na španielskom letisku zatkli ženu s kokaínom v prsných implantátoch

Na španielskom letisku zatkli ženu s kokaínom v prsných implantátoch - Krimi Španielska polícia dnes zatkla Panamčanku, ktorá priletela na letisko v Barcelone z kolumbijskej Bogoty s kokaínom natlačeným vo svojich prsných implantátoch. Ženu podľa oznámeni

slovakia

left justify in out

img

Španielska polícia dnes zatkla Panamčanku, ktorá priletela na letisko v Barcelone z kolumbijskej Bogoty s kokaínom natlačeným vo svojich prsných implantátoch.

Ženu podľa oznámenia ministerstva vnútra vzali na políciu na barcelonskom letisku El Prat, keď jej nejasné odpovede na otázky o dôvode jej cesty z Bogoty vyvolali u pohraničnej kontroly podozrenie.

Keď pohraničná polícia objavila čerstvé jazvy a zakrvavenú gázu na ženinej hrudi, odviedli ju do neďalekej nemocnice na prehliadku. Chceli preveriť ženino tvrdenie, že nedávno jej voperovali prsné implantáty.

Pri prehliadke vyšlo najavo, že implantáty obsahujú 1,38 kilogramu kokaínu.

Španielske úrady vykonávajú dôkladné kontroly pasažierov z takzvaných "horúcich letov" z Latinskej Ameriky a bojujú tak proti pašovaniu drog.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies