Na knihe o Taylor Swift sa budú podieľať jej fanúšikovia

NETKY.SK • 14 December 2015, 14:42 • 2 min
Na knihe o Taylor Swift sa budú podieľať jej fanúšikovia

BRATISLAVA - Americké vydavateľstvo Simon & Schuster plánuje vydať knihu o speváčke Taylor Swift, na ktorej vzniku by sa mali podieľať jej fanúšičky a fanúšikovia.

slovakia

left justify in out

Prostredníctvom súťaže budú môcť publikácii vymyslieť názov či navrhnúť obálku. Interpretkini obdivovatelia a obdivovateľky sa tiež môžu zapojiť do videosúťaže o čestné autorstvo. V maximálne trojminútovom videu budú musieť obhájiť, prečo sú práve oni najlepšími kandidátmi na čestného autora. Okrem uvedenia mena na obálke víťazovi, ktorý by mal byť podľa vydavateľstva "super-Swiftie (najväčší fanúšik Taylor Swift, pozn. SITA)", vyplatia aj 10-tisíc dolárov (v prepočte približne 9130 eur).


Kniha o 26-ročnej speváčke by mala vyjsť ako nadrozmerné ilustrované vydanie "na štýl pamätníčka", ktoré bude mapovať jej kariéru s pomocou magazínových profilov a rôznych textov. Vedúci editor Jofie Ferrari-Adler dúfa, že sa do tvorivého procesu zapoja Swifties z celého sveta.


Taylor Swift vydala debutový, eponymný album v roku 2006. Nadviazala naň štúdiovkami Fearless (2008), Speak Now (2010), Red (2012) a spomínanou 1989. So všetkými nahrávkami, s výnimkou prvej, sa jej podarilo dobyť americký albumový rebríček Billboard 200. Na konte má napríklad sedem cien Grammy, 22 Billboard Music Awards či 16 American Music Awards, vrátane Dick Clark Award for Excellence. V roku 2009 sa objavila v seriáli Kriminálka Las Vegas (2000 - 2015), zahrala si aj vo filmoch Valentín (2010) a Darca (2014).
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies