Na City feste 2010 zahrajú slovenskí i zahraniční hudobníci

NETKY.SK • 12 August 2010, 7:25 • 2 min
Na City feste 2010 zahrajú slovenskí i zahraniční hudobníci

Na City feste 2010 zahrajú slovenskí i zahraniční hudobníci

slovakia

left justify in out

img

Obyvatelia Žiaru nad Hronom sa môžu tešiť na 4. ročník mestského festivalu pod holým nebom City fest 2010 v sobotu 14. augusta. Pre milovníkov kinematografie je tiež počas tohto týždňa pripravený každý večer v parku český či slovenský film v rámci sprievodného podujatia festivalu.
Hovorca mesta Martin Baláž o samotnom festivale povedal, že  navštíviť ho zvykne okolo 10.000 ľudí. Organizuje ho Mestské kultúrne centrum, je bezplatný a má byť kultúrnym darčekom pre obyvateľov Žiaru nad Hronom.
Festival sa začne popoludní a vyvrcholí v nočných hodinách. Predstavia sa tu muzikanti zo slovenskej i českej hudobnej scény a tiež hudobník zo Srbska. "Možno takým najväčším lákadlom je srbský interpret Boban Markovič Orkestar." V historickom mestskom Parku Š. Moysesa ďalej zahrajú Robo Grigorov, David Koller, Zuzana Smatanová, Kristina a mnoho ďalších interpretov.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona