Na Bojnú a Duchonku sa v lete dostanete aj cyklobusom

NETKY.SK • 8 Jún 2023, 10:00 • 2 min
Na Bojnú a Duchonku sa v lete dostanete aj cyklobusom

NITRA - Cyklisti, ktorí chcú spoznávať pamiatky a prírodu na strednom Ponitrí, môžu počas letnej sezóny využívať cyklobus. Premávať začne od 17. júna.

slovakia

left justify in out

Ako informovala Nitrianska organizácia cestovného ruchu (NOCR) a Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Nitriansky kraj, cyklobus bude na trase Nitra - Bojná - Duchonka a späť premávať každú sobotu až do 2. septembra.

 

"Ponuka cyklotrás je v týchto lokalitách veľmi bohatá. Cyklisti sa môžu vydať k jednej z najvzácnejších archeolokalít na Slovensku, na Hradisko Valy. Môžu ísť aj k románskej Rotunde sv. Juraja v Nitrianskej Blatnici, k Topoľčianskemu hradu či z Bojnej na Duchonku," uviedli organizátori.

 

Ako pripomenuli, cyklobus bude mať odchod z Nitry každú sobotu vždy o 10.00 h z parkoviska za autobusovou stanicou. "Na miesto je nutné prísť minimálne 20 minút vopred, aby bol dostatok času na upevnenie bicyklov. Odchod späť je o 17.30 h z Duchonky a 18.30 h z Bojnej," doplnili organizátori.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies